Ja vēlaties Ziemassvētku vai Jaunā gada brīvdienas pavadīt lauku sētā Eglāji

Uzticams partneris

Ja vēlaties Ziemassvētku vai Jaunā gada brīvdienas pavadīt lauku sētā, brauciet pie mums.

Jūsu rīcībā mājas otrais stāvs ar četrām guļamistabām, trīs WC, divām dušām, atpūtas hallīte ar kamīnu un virtuvīti.

Mājīguma sajūtu Jums palīdzēs uzburt uguns liesmiņas kamīnā, siltums no īstās mālu ķieģeļu krāsns un, protams, dabīgā koka apdare.

Maksimālais ciemiņu skaits ap 15 cilvēkiem(+-)

Cena atkarīga no ciemošanās laika ilguma, viesu skaita un jūsu velmēm. Nakšņošanas minimālā cena pieaugušajiem-7Lsno personas diennaktī.

Svētku galdu iespējams uzklāt atpūtas hallītē vai kamīnzālītē pie pirts.

Jūsu maltītei varam piedāvāt dažādus lauku labumus no pagraba, kas gatavoti no pašu izaudzētiem (bez ķīmijas) produktiem, kā arī dažādus dārzeņus, cūku pupas, lauku vistu un tītaru olas.

Ja vēlaties klāt galdu, saimniece var palīdzēt sarūpēt dažādus gardumiņus no īstiem lauku produktiem. Šeit tiek ceptas lieliskas lauku tortes, kas pašas kūst mutē, ruletes, pīrādziņi, sklandrauši, groziņi, dažādas plātsmaizes un vel šis tas.

Lieliskas relaksācijas iespējas jums piedāvās mūsu lieliskās(lai arī vienkāršās) pirtiņas apmeklējums. Pirtiņā ir labierīcības, duša, ģērbtuve, Slapjā pirts telpa, pirts priekštelpa un neliela zālīte ar kamīnu. Kamīnzālīti iespējams izmantot arī kā guļamistabu 4 personām.

Lai radītu svētku noskaņojumu, sētā pēc jūsu vēlēšanās varam uzstādīt svētku eglīti, izdekorēt telpas, labvēlīgu laika apstākļu gadījumā salikt ugunskuru vai sagādāt iespēju grillēt gaļu. Bet varbūt jūs vēlaties to visu paveikt paši? Arī tas ir iespējams-100m attālumā no mājas atrodas mums piederošais mežs.

Ja esat kaislīgi bušu un citu zivju makšķerētāji, ziniet, ka dzīvojam Jūrkalnē netālu no jūras ar stāvkrastu!

Lai Jums jauks un gaišs šis Adventes un svētku gaidīšanas laiks!

Uz drīzu tikšanos mūsmājās!

P.S.Vairāk bilžu manās galerijās-www.draugiem.lv Ina Kapteine.

Kontakti un noderīga informācija

Plašāka informācija par – Lauku villa Jūrkalnē "Eglāji" - numuri, mājas un pirts noma »