Loading...

Konferenču (banketu) zāle un pirts KEMPINGA JŪRMALA

Uzticams partneris

Konferenču zāle

Konferenču (banketu) zāles ietilpība ~ 60 personām. Telpās iespējams rīkot seminārus. Zālē pieejama tualete, bārs ar ledusskapi, trauku mašīnu, mūzikas centru. Iespējams pasūtīt ēdienu. Iespējams izīrēt galda piederumus (šķīvjus, glāzes, nažus, dakšas un karotes ~ 100 personām).

Cena – Ls 20/stundā vai
par pirmdienu – ceturtdienu Ls 100 (pirts iekļauta bez maksas)
par piektdienu – svētdienu Ls 150 (pirts iekļauta bez maksas)

Pirts

Viesu namā, blakus banketu zālei viesiem pieejama pirts ar priekštelpu, dušu un WC. Priekštelpā iespējams iznomāt galdu un uzturēties – 10 cilvēkiem. Pēc pirts iespējams atvēsināties blakus esošajā Lielupē. Pirti iespējams izīrēt atsevišķi.

Cena (pirts+atpūtas telpa 10 cilvēkiem) – 15Ls stundā (minimālais 4h).

Viesu nams kāzām

Lieliska vieta kāzu svinību rīkošanai. Piedāvājam slēgtu teritoriju, ko ieskauj mežs un Lielupe, ar privātu pludmali, laivu piestātni un plašu teritoriju lielam cilvēku skaitam. Viesu namā piedāvājam svinību zāli (60 personām) ar kamīnu un bāru, kā arī mājīgi izstrādātus numuriņus patīkamam naktsmieram. Kafijas pauzes vai svinības iespējas arī rīkot uz blakus upei esošās terases. Papildus teritorijā iespējams izpausties svaigā gaisā, patīkamā atmosfērā un atpūsties pēc sirds patikas.

Kontakti un noderīga informācija

Plašāka informācija par – KEMPINGS JŪRMALA »