Loading...

Makšķerēšana jūrā, izbraucieni jūrā Pāvilostā. Lauku māja "Zvejniekseta"

Atjaunots 2015. gada 24. Aprīlis
Uzticams partneris

Mana dzimtā krasta smilgas! Jūras vēja iešūpotas,jūs viļņojat pie kājām kā sudrabota un bezgalīgi dārga burvju sega! Strauji pukstošu sirdi klusēdams stāvu un prātoju, kādēļ man tiek dāvāts tāds skaistums. Vai tāpēc,ka šī ir vienīgā vieta visā pasaulē,kurai esmu uzticīgs? Pāvilosta ir pilsētiņa, kurā dzīvo sīkstas zvejnieku dzimtas. Tad, lūk, vienu no tādam Jūs varēsiet sastapt atpūšoties Zvejniek sētas mājās! Vējš, burvestības varenā elpa, vai nejūties mazliet vientuļš? Varu piedāvāt savu karsto roku ,lai tu kaut drusciņ iepazītu mīlestību un skumjas, prieku un vilšanos, sāpes un cerības…

Zvejniek sētas saimnieks var Jūs uzaicināt kādā jūras izbraucienā, un vēlāk jūrā saķertās zivis kūpināt, bet, savukārt, Zvejniek sieva Jūs laipni sagaidīs ar sakurinātu pirtiņu un omulīgām naktsmājām! Bet pēc tam zem jūsu soļiem ar klusu lūstošu skaņu sadrūp krastā izskalotie gliemežvāki – aizritējušo mirkļu rimušie zvani.Un debess pāri galvai velvējas kā milzīga perlamutra gliemežnīca. Kur ir mana pērle? Ir jūra,krasts un cilvēks.

Pirts Māja:
2 atsevišķas istabas, sešas guļvietas, blakus pirtsmājai atrodas guļbūves namiņš ar 3 guļvietām, 15,00 EUR no personas, iespējamas vēl 2 papildus vietas. Pirtsmājā duša, WC, TV (viasat, DVD).
Pirts 25,00 EUR, kubls (baļļa) 40,00 EUR.

Cope jūrā:
5 cilvēkiem iespēja izbaudīt copi (makšķerēšana) jūra. Var izbraukt Akmensraga bākas rajonā. Cilvēku skaits max. 5,maksa 75,00 EUR.Brauciena ilgums no 5 h. Kontaktēties individuāli, pieteikšanās 4 dienas iepriekš.

Izbrauciens jūra:
Maksimāli 8 cilvēki. Brauciena ilgums 1h ,cena 25.00 EUR ,katra nākamā 20,00 EUR. Izbraucieni iespējami visu gadu, pēc laika apstākļiem.

Laivas noma (airu laiva):
Airu laivu „Pella Nova” iespējams izīrēt braucot makšķerēt vai izbraucienam divatā pa Sakas upi. Cena 3,00 EUR/h.

Piedalīšanās jūras zvejā:
Maksimāli 3 cilvēki. Pēc laika apstākļiem.

Zivju kūpināšana uz vietas:
Nēģi (septembris-janvāris ), plekstes, u.c.Iespējami kolektīvi apmeklējumi. Cena pēc vienošanās.

Kontakti un noderīga informācija

Plašāka informācija par – Zvejniekseta - Lauku māja Pāvilostā »