Namiņi Atpūtas Bāzē ,,Ods"

Partneris Locekle no 2020 gada
Namiņi Atpūtas Bāzē ,,Ods - 1

Atjaunots 2022. gada 24. Marts

Atpūtas Bāze ,, Ods ”latviešu valodā vai Recreation center„ Mosquito ”angļu valodā ir brīnišķīga vieta netālu no Liepājas un Lietuvas robežas, tieši blakus Bārtas upei. Šī vieta būs piemērota gan pieaugušajiem, gan bērniem, gan uzņēmumiem, gan pārīšiem, kas grib izbēgt no pilsētas trokšņiem. Jūs varat doties izbraucienā ar laivu, iznomāt SUP dēļus, pastaigāties pa takām un atrast kādu vēsturisku objektu, spēlēt volejbolu vai futbolu, bērni var izbaudīt mūsu mazo rotaļu laukumu un batutu, varat aiziet sasveicināties ar mūsu kazu Martu, kā arī, ja jūtieties piedzīvojumiem gatavi, iznomājiet bezceļa braucienu ar armijas bezceļa automašīnu.

Mēs piedāvājam dažāda komforta naktsmītnes, kā arī varat relaksēties mūsu pirtī un kublā.

„Little Mosquito and LOFTS“

Šajā galerijā var aplūkot 2 no 3 mūsu piedāvātajiem atpūtas namiņu veidiem. Tos sauc par „Mazo Odu” un „Lielo Odu” vai, kā mums patīk saukt par LOFTIEM. ,, Mazais Ods ”ir mājiņa ar četrām vienvietīgajām gultām, galdu, tējkannu, skapīšiem, terasi, grilu un galdu ārpusē. Šie namiņi atrodas tieši pie Bārtas upes.

Dušas un tualetes siémbrenlo namiņiem atrodas pārdesmit metru nostāk.

Mūsu „Lielais Ods” jeb LOFTS ir ekskluzīvāks, šis namiņš ar brīnišķīgu skatu var uzņemt 2 pieaugušos un 2 bērnus! Tā ir pusotra stāva māja. Augšstāvā atradīsiet individuāli  izgatavotu divguļamo gultu, lejā dīvānu, nelielu virtuvi un vannas istabu. Ziemā izmantojiet kamīnu, lai sildītu LOFTUS un baudītu skaistos laikapstākļus. 

Viesu māja

Viesu nams būs piemērots Jūsu atpūtai ģimenes, draugu lokā, vai kopīgiem pasākumiem ar darba kolēģiem. 

Tā ir 2 stāvu māja, lejā atrodas  zāle ar galdiem,kurā var uzņemt aptuveni 40 un vairāk viesus, virtuve ar plīti, ledusskapi, cepeškrāsni, mikroviļņu krāsni, visiem traukiem un pirmajā stāvā ir arī pirtiņa. Bet otrajā stāvā mums ir 5 istabas, divas no tām ir ar divvietīgajām gultām un privātu dušu, un toleti, 3 pārējās istabiņas ir ar 2 vienvietīgajām gultām katrā un dušu / tualeti turpat blakus.  Aktīvākai atpūtai mūsu viesu mājā atradīsiet novusa galdu un galda futbolu.

Nosūtīt pieprasījumu

Jūsu dati tiks glabāti PieJaras.lv datu bāzē ierobežotu laiku un tiks nodoti pakalpojumu sniedzējam kopā ar Jūsu vaicājumu.

  • - +
  • - +
  • Drošības kods

Kontakti un noderīga informācija

Adrese
Atpūtas Bāze ,,Ods", Bārtas pagasts, Grobiņas novads, Liepājas rajons, Latvija Karte
Telefons
+371 29 877399
Atvērts
visu gadu
Maks. cilvēku skaits brīvdienu mājā
4

Cena par brīvdienu māju par nakti

Vasaras sezonā
no 40 līdz 350 € par nakti