Naktsmītnes Ventspilī
Montika piejūras brīvdienas
Paieška

Viesu nami un kempings Ventaskrasti

Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 1Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 2Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 3Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 4Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 5Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 6Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 7Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 8Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 9Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 10Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 11Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 12Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 13Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 14Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 15Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 16Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 17Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 18Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 19Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 20Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 21Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 22Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 23Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 24Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 25Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 26Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 27Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 28Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 29Viesu nami un kempings Ventaskrasti - 30

"Ventaskrasti" atrodas Ventspils - Kuldīga šosejas 21. km pašā Ventas upes krastā. Viesu nams savu darbību ir sācis 2007. gada vasarā. Viesu namā ir patīkama, mājīga atmosfēra ar jūgendstila interjeru un dominējošu akcentu par zirgiem, kas izpaužas gan mēbelēs, gan gleznās, gan realitātē.

Ideāla vieta kāzu, jubileju, semināru un citu pasākumu rīkošanai.

Nakšņošanas iespējas 100 cilvēkiem:

  • 8 labiekārtoti 2 vietīgi un 3 vietīgi nummuri ar lodžijām;
  • 8 labiekārtotas 6  vietīgas kempinga mājiņas;
  • telšu vietas;
  • treileru vietas.

Visā mūsu atpūtas kompleksā ir interjērista - mākslinieka Valērijs Dičkovskis oriģināldizains. Telpas rotātas ar kokgriezumiem un oroģinālajiem sienu un grīdu gleznojumiem.


Kopš atklāšanas viesu nams un kempings "Ventaskrasti", pateicoties skaistajai ainavai, sakoptajai videi, piedāvātajam servisam un pakalpojumiem, guvis popularitāti Ventspils un Ventspils rajona iedzīvotāju vidū gan kā svinību rīkošanas vieta, gan atpūtas un makšķerēšanas vieta nedēļas nogalēs un darba dienu vakaros.

Nosūtīt pieprasījumu

Gultasvietu skaits *
Jūsu pieprasījums
Jūsu vārds *
Telefons
E-pasts *
  sūtīt man kopiju pieprasîjuma
Drošības kods * Drošības kods
no 29 līdz 86 € par nakti

Kontakti un noderīga informācija

AdreseVentaskrasti, Ziru pagasts, Ventspils novads, Latvija
Mēs runājamLatviski, Krieviski, Angliski
Telefons +371 29616644
Mājas lapawww.ventaskrasti.lv
Atvērts visu gadu
Attālumi:
Attālums līdz jūrai ~ 11000 m
Līdz Palangas lidostai ~ 200 km
Numuridivvietīgi, trisvietīgi, sešvietīgi
Cena par numuru no 29 līdz 86 € par nakti
Bankas kartes-
Skatīt lielāku karti // Virzīties uz Ventaskrasti, Ziru pagasts, Ventspils novads, Latvija

Izklaides, pakalpojumi

Pirts un kubls Viesu nami VentaskrastiPirts un kubls Viesu nami VentaskrastiVentaskrasti, Ziru pag.
+371 29616644
Viesu nami un kempings Ventspils novada VentaskrastiViesu nami un kempings Ventspils novada VentaskrastiVentaskrasti, Ziru pag.
+371 29616644
Atjaunots 2016. gada 27. Maijs
Uzticams partneris
PrieJūros.LT locekle
no 2011 gada

PieJuras.LV apstiprina, ka tas ir kataloga loceklis, kas reāli sniedz pakalpojumus.

Ja radīsies šaubas veicot priekšapmaksu rezervācijai, sazinieties ar PieJuras.LV, mēs papildus pārbaudīsim pakalpojumu sniedzēja uzticamību.

Ieteikumi drošas apmaksas veikšanai

+371 29616644
Slēdzis valoda:
LT LVEN RU DE PL
PieJūras.LV © 2005- 2017 All rights reserved
Atcerieties